O nas

Firma BLACHBUD zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, remontowych, potrzebnych do majsterkowania w domu, ogrodzie i garażu .
Prowadząc działalność przez długie lata dopasowaliśmy szeroki asortyment, odpowiadający Naszym Klientom.

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, dlatego przykładamy uwagę do atrakcyjnych cen, sympatycznej, fachowej obsługi oraz dostępności informacji. Dlatego zapraszamy do naszego poradnika oraz na Facebook’ową witrynę, gdzie nie tylko umieszczamy aktualności, ale i różne ciekawostki.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, instytucjami oraz placówkami oświaty.

Gwarantujemy dobre ceny oraz transport do Klienta.

Skład budowlany w Pabianicach oraz w Dobroniu posiada asortyment z dziedziny remontów, wykończenia wnętrz itp, dodatkowo prowadzimy sprzedaż chemii gospodarczej, drobnego AGD oraz artykułów ogrodniczych.
Naszym drugim działem jest budowa konstrukcji drewnianych oraz sprzedaż drewna. Wiaty, pergole, tarasy, domki narzędziowe, drobna architektura ogrodowa – to tylko część tego, co robimy. Właściwie możemy zrobić wszystko – ogranicza nas tylko materiał. Po więcej informacji zapraszamy na nasz FB Blachbud Drewno & Metal

Materiały budowlane oraz techniki ich zastosowań są właściwie naszą pasją. Staramy się szkolić i poszerzać wiedzę tak, by móc odpowiedzieć na Państwa Pytania.

Nasze sklepy, mieszczące się w Pabianicach i Dobroniu są przystosowane dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach.

Jesteśmy również przyjacielscy wobec zwierząt – nie zakazujemy wstępu do sklepów z psami, chętnie też latem udostępnimy miskę w wodą dla Twojego pupila. Prosimy tylko o zachowanie czystości.

Firma z ponad 40-letnią tradycją.

Znak towarowy oraz nazwa zastrzeżone znakiem chronionym UP RP.